Zasady współpracy

 www.prawopracy.fr.pl  jest autorskim serwisem internetowym poświeconym w całości zagadnieniom prawa pracy.  Z założenia jest to przedsięwzięcie niekomercyjne i chciałbym aby takie pozostało. Moim głównym celem jest dostarczanie informacji prawnej z zakresu prawa pracy w sposób przystępny i możliwie pełny. Od momentu powstania (październik 2003) do dziś osoby odwiedzające serwis wygenerowały ponad 50.000 odsłon. Obecnie odnotowuję średnio ponad 1.000 odsłon dziennie.

Właściciele innych stron

Zachęcam do umieszczania odnośników do mojej strony. Jeżeli tematyka twojej strony jest zbliżona do prawnej, umieszczę do niej odnośnik w ramach rewanżu.

Zezwalam na głębokie linkowanie tj. umieszczanie odnośników bezpośrednio do artykułów lub wypowiedzi na forum.

Zezwalam na umieszczanie moich artykułów w innych serwisach. W takim wypadku należy mnie jednak poinformować oraz zamieścić w stopce artykułu imię i nazwisko autora (czyli z kilkoma wyjątkami moje) oraz odnośnik do mojego serwisu z dopiskiem „artykuł pochodzi z serwisu [odnośnik]” lub równoznacznym. Zastrzegam sobie prawo do cofnięcia w każdym czasie zgody na zamieszczenie artykułu.

Reklama

Codziennie serwis przeglądany jest przez spore grono internautów. Osoby te zainteresowane są tematyką prawną, na ogół są one aktywne zawodowo, często prowadzą własne firmy.  Każda  z nich może być  twoim potencjalnym klientem - współpraca z moim serwisem pomoże Ci do nich dotrzeć.

Wykupując baner lub inną formę reklamy pamiętaj o tym, iż nie tylko zwiększysz ilość odwiedzin swojej witryny, ale również wpłyniesz na szybszy rozwój mojego przedsięwzięcia, na którym również Ty możesz skorzystać.

Na dzień dzisiejszy mój serwis generuje miesięcznie ok 30.000 odsłon. Proponuję Ci następujące formy reklamy.

Wykupienie  miesięcznej emisji banera o wymiarach 490x90 punktów i rozmiarze do 20 KB za 200 zł. Baner wyświetlany będzie nagłówku strony.

Wykupienie miesięcznej emisji banera o wymiarach 120x90 punktów i rozmiarze do 10 KB za 100 zł. Baner wyświetlany będzie w nagłówku strony z lewej lub prawej strony - tam gdzie obecnie są paragrafy.

Gwarantuję 30.000 odsłon - jeżeli wciągu miesiąca serwis tylu nie wygeneruje emisja zostanie przedłużona. Oglądalność serwisu systematycznie się jednak zwiększa dlatego też bardziej prawdopodobne jest, że odsłon będzie znacznie więcej.

Na życzenie dodam informację np: „klikając na poniższy baner wspomagasz rozwój serwisu” lub „partnerem serwisu jest”.

Sponsoring

Zostań sponsorem serwisu.

Sponsorując  serwis umożliwisz mi realizację planów, dzięki którym stać się on ma w niedalekiej przyszłości bogatym i przystępnym źródłem praktycznej wiedzy. Planuję w szczególności wprowadzenie szeregu innowacyjnych rozwiązań w zakresie dostępu do wiedzy prawnej. Sponsorując serwis przyśpieszysz ich wdrożenie.

Proponuję sponsorowania konkretnego artykułu - Ty wskazujesz temat, ja zaś go omawiam na łamach serwisu.  Na twoje życzenie może powstać cały dział poświęcony  danemu zagadnieniu. Oferta ta adresowana jest głownie do organizacji zainteresowanych konkretnymi problemami prawa pracy - związków zawodowych, organizacji pracodawców itp.  Może to być  np. dział poświęcony problemom grup zawodowych lub konkretnym problemom związanym z prawem pracy.

Taki  dział połączony z forum moderowanym przez prawnika byłby dla przedstawicieli danej grupy zawodowej (lub też grupy pracodawców) rozwiązaniem bardzo korzystnym i atrakcyjnym.

Informacja o sponsorze będzie umieszczona, w zależności od zakresu sponsoringu w jednym z artykułów, w dziale lub na stronie głównej serwisu. Szczegóły uzgodnione zostaną przed podjęciem współpracy. 

Inne rodzaje współpracy

Istnieje możliwość wszelkich innych rodzajów współpracy. Wszelkie  propozycje chętnie omówię w drodze korespondencji mailowej. 

 

Tomasz Łapaj

 

 

porady prawne porady prawne porady prawne

 

Artykuły

• Urlopy

• Umowa o pracę

• Rozwiązanie

• Rodzicielstwo

• Czas pracy

• Emerytury i renty

• Inne

 

Informacje:

• Współpraca

• Nota prawna

• Kontakt

• Odnośniki

 

  
poradapodatkowa.pl eporady24.pl

Polecamy: eBooki | Prawo pracy | Sylwester